• صفحه نخست
 • درباره ما
  همه در دنیائی کوچک زندگی می کنیم . آرمان ها و اهدافی یگانه داریم و همگی برای دست یابی به آن تلاش می کنیم . دردها و شادی های یکسانی را تجربه کرده ایم و با چالش ها و مشکلاتی مشترک روبرو هستیم. بیائید دقایقی از ا ین دنیا سفر کنیم و به دنیای بهایی برویم . دنیائی که در دل دنیای ماست . ببینیم چگونه مفاهیم ، ارزش ها و عقاید ، زندگی و حیات ، خدمت و فعالیت در آن معنا می یابد و جلوه می کند و عالم بهائی چگونه و تا چه اندازه توانسته است با تلاش های مستمر، این نحوه حیات را در زندگی خویش و در تلاش برای خدمت و مساعدت به عالم انسانی جلوه بخشد و نمایان سازد. شما را به مشارکت در ساختن دنیائی متعالی تر و بهتر دعوت می کنیم . با ما در سایت...
  Stay
 • تماس با ما

  تماس

  Stay
 • بخش ها
 • فعالیت ها

معرفی سایت

همه در دنیائی کوچک زندگی می کنیم . آرمان ها و اهدافی یگانه داریم و همگی برای دست یابی به آن تلاش می کنیم . دردها و شادی های یکسانی را تجربه کرده ایم و با چالش ها و مشکلاتی مشترک روبرو هستیم.
بیائید دقایقی از ا ین دنیا سفر کنیم و به دنیای بهایی برویم . دنیائی که در دل دنیای ماست . ببینیم چگونه مفاهیم ، ارزش ها و عقاید ، زندگی و حیات ، خدمت و فعالیت در آن معنا می یابد و جلوه می کند و عالم بهائی چگونه و تا چه اندازه توانسته است با تلاش های مستمر، این نحوه حیات را در زندگی خویش و در تلاش برای خدمت و مساعدت به عالم انسانی جلوه بخشد و نمایان سازد. شما را به مشارکت در ساختن دنیائی متعالی تر و بهتر دعوت می کنیم . با ما در سایت دنیای بهائی همراه شوید.


قوانین :
1- در دنیای بهایی به تمام ادیان ، نژادها ، اقوام ، دولت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی احترام گذاشته می شود، لذا هر نوشته و نظری که جنبه توهین و تحقیر داشته باشد در سایت درج نمی گردد.
2- در این سایت به قوانین کشور ها و دولت ها احترام گذاشته می شود و از انتشار مطالبی که خلاف امنیت و قوانین جاری کشور ها باشد، پرهیز می شود .
3- احترام به اندیشه ها ، اعتقادات و نظرهای بازدیدکنندگان و مسئولین سایت ضروری است.
4- استفاده تجاری و تبلیغی از سرویس های سایت دنیای بهائی به هرنوع و شکل ممکن مجاز نمی باشد.
5- این سایت از هرگونه جانب داری از دسته جات سیاسی خودداری نموده و از ایجاد شرایطی که منجر به بروز بحث های سیاسی و انتقاد از سیاست های جاری کشور ها شود ، پرهیز می نماید.
6- حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک بد ون اطلاع و اخطار قبلی برای مدیران سایت محفوظ است.
7- مطالب ارسالی توسط کاربران، بعد از بررسی مدیریت و تطبیق آن با قوانین و اهداف در سایت گذاشته خواهد شد.
8- انتظار می رود کاربران سوالات خود را به وضوح و کمال ادب مطرح نموده و منتظر پاسخ باشند . به پرسش ها و مقالاتی که به صورت ردیه در سایت عنوان شوند و یا از محلی کپی ، پیست شوند به هیچ عنوان پاسخی داده نمی شود.
9- مدیران سایت دنیای بهائی از نظرات و پیشنهادات کاربران و شرکت کنندگان مشتاقانه استقبال می نمایند تا موارد مفید را در برنامه ها و مطالب سایت بگنجانند .
10- سایت دنیای بهائی همانند دیگر موسسات و افراد بهائی از ورود به مشاجرات و مجادلات لفظی و درگیری و بحث های کلامی پرهیز می نماید .
11- در صورت عدم توجه و رعایت مقررات سایت توسط هر کاربر و شرکت کننده ای ، مسئولین سایت مختار خواهند بود عضویت وی را بدون اخطار قبلی فسخ نمایند.

امکانات

فعالیت ها

سایت دنیای بهائی