• صفحه نخست
 • درباره ما
  همه در دنیائی کوچک زندگی می کنیم . آرمان ها و اهدافی یگانه داریم و همگی برای دست یابی به آن تلاش می کنیم . دردها و شادی های یکسانی را تجربه کرده ایم و با چالش ها و مشکلاتی مشترک روبرو هستیم. بیائید دقایقی از ا ین دنیا سفر کنیم و به دنیای بهایی برویم . دنیائی که در دل دنیای ماست . ببینیم چگونه مفاهیم ، ارزش ها و عقاید ، زندگی و حیات ، خدمت و فعالیت در آن معنا می یابد و جلوه می کند و عالم بهائی چگونه و تا چه اندازه توانسته است با تلاش های مستمر، این نحوه حیات را در زندگی خویش و در تلاش برای خدمت و مساعدت به عالم انسانی جلوه بخشد و نمایان سازد. شما را به مشارکت در ساختن دنیائی متعالی تر و بهتر دعوت می کنیم . با ما در سایت...
  Stay
 • تماس با ما

  تماس

  Stay
 • بخش ها
 • فعالیت ها

ترجمه ای از پیام دارالانشاء به کلّیهء محافل روحانی ملی 8 اوت 2010

ترجمه ای از پیام دارالانشاء به کلّیه محافل روحانی ملی
8 اوت 2010

کلیه محافل روحانی ملّی ملاحظه نمایند

یاران عزیز معنوی
بیت العدل اعظم مقرّر فرمودند اطّلاعات مذکور در ذیل دربارۀ تشریفات قانونی علیه هفت عضو سابق یاران ایران، فوراً و اضطراراً به اطّلاع شما رسانده شود.
همان طور که احتمالاً مستحضرید، جلسه آخر محاکمۀ این بهائیان روز 14 ژوئن 2010 برگزار شد. اکنون معلوم شده است که قاضی متصدّی این پرونده به عضوی از گروه حقوقی آنها اطّلاع داده است که متّهمان به بیست سال حبس محکوم شده اند. این حکم علیه افرادی که از اتّهاماتی که علیه آنها وارده شده کاملاً و مطلقاً بی گناه و مبرا هستند مبیّن سوء عدالت بی شرمانه و دادرسی ناعادلانه و نقض فاحش حقوقی است که زندانیان برای محاکمه منصفانه باید از آن برخوردار باشند. وکلایی که دفاع از این احبّاء را به عهده دارند اکنون در صدد تسلیم تقاضای استیناف هستند.
امکان تأئید تفصیلات و جزئیات موضوع، فراتر از آنچه که در فوق ذکر شد، هنوز فراهم نیامده است. به محض وصول اطّلاعات بیشتر، از طریق مکاتبات بعدی از سوی این دایره یا از طریق درج در سایت های جامعۀ بین المللی بهائی و سرویس خبری عالم بهائی، در جریان دقیق تحوّلات بیشتر قرار خواهید گرفت.
بیت العدل اعظم از شما و احبای الهی در سراسر جوامع شما می خواهند که در تلاوت ادعیه و مناجات به ساحت قاضی الحاجات برای این یاران عزیز، اعضاء شهیم و با وفای سابق یاران ایران و عزیزان آنها، و نیز خواهران و برادران عزیز ما در سراسر مهد امرالله، به معهد اعلی ملحق شوند، تا تحت عنایات و فیوضات لاریبیۀ جمال مبارک مستریح و مستدام باشند.

با تحیّات ابدع ابهی
دارالانشاء

افزودن دیدگاه جدید

امکانات

فعالیت ها

سایت دنیای بهائی