• صفحه نخست
 • درباره ما
  همه در دنیائی کوچک زندگی می کنیم . آرمان ها و اهدافی یگانه داریم و همگی برای دست یابی به آن تلاش می کنیم . دردها و شادی های یکسانی را تجربه کرده ایم و با چالش ها و مشکلاتی مشترک روبرو هستیم. بیائید دقایقی از ا ین دنیا سفر کنیم و به دنیای بهایی برویم . دنیائی که در دل دنیای ماست . ببینیم چگونه مفاهیم ، ارزش ها و عقاید ، زندگی و حیات ، خدمت و فعالیت در آن معنا می یابد و جلوه می کند و عالم بهائی چگونه و تا چه اندازه توانسته است با تلاش های مستمر، این نحوه حیات را در زندگی خویش و در تلاش برای خدمت و مساعدت به عالم انسانی جلوه بخشد و نمایان سازد. شما را به مشارکت در ساختن دنیائی متعالی تر و بهتر دعوت می کنیم . با ما در سایت...
  Stay
 • تماس با ما

  تماس

  Stay
 • بخش ها
 • فعالیت ها

نرم افزار نوزده هزار لغت

نرم افزار نوزده هزار لغت
امکانات: 

دیدگاه‌ها

الله ابهی دوستان عزیز
ممنون از امکاناتی که در این سایت فراهم کرده اید و در اختیار همگان قرار داده اید.
بنده تاکنون حداقل بیش از دوبار نرم افزار نوزده هزار لغت را دانلود کرده ام اما هیچگاه موفق نشده ام تا از آن استفاده کنم.
اخیرا کامپیوتر جدیدی تهیه کرده ام و فکر کردم تا دوباره این نرم افزار را دانلود کنم که شاید با ویندوز 7 استفاده از این نرم افزار ممکن باشد اما باز هم نشد. حقیقتا نمیدانم اشکال از چیست. بهد از دانلود و باز کردن آن فقط تعداد زیادی علامت سوال بر صفحه نرم افزار ظاهر می شود و همین.
اگر برایتان ممکن است لطفا راهنمائی بفرمائید.
پیشاپیش سپاسگزارم.
موفق و موید باشید
فرهاد افشار

Dear friends: I had the same problem as Mr. Farhad Afshar has for using the 19K dictionary. I appreciate your guidance. Manoucher

همراهان صمیمی،
همکاران فنی سایت این موضوع را بررسی نمودند. در دانلود و فونت این نرم افزار مشکلی وجود ندارد. به نظر می رشد مشکل از فونت فارسی سیستم شما باشد . بهتر است با فردی متخصص موضوع را در میان بگذارید. امیدواریم بتوانید از این برنامه استفاده لازم را ببرید.
با آرزوی توفیق،

با احترام به همه دست اندر کاران بخش های متنوّع پروژه ها، و با درود و سپاس از زحمات مداوم و پیگیرتان میخواهم در باره 19 هزار لغت سپاس ویژه ای داشته باشم. من نرم افزار آنرا بی هیچ دردسری نصب کردم و کاملاً قابل استفاده است. برای کسانیکه نتوانسته اند تا کنون استفاده بهینه ببرند پیشنهاد میکنم که به دستورالعلی که برای راهنمائی نصب تهیّه شده مراجعه نموده و رفع اشکال نمایند. در ضمن تنها اشکال جزئی که در ترتیب حروف پیش آمده در سرتاسر لغتنامه حرف هـ قبل از واو آمده در حالیکه واو قبل از هـ میباشد ( این اشکال در هنگام مرتب کردن الفبا از طریق کامپیوتر بوجود میآید که با استفاده از اِ تو ذی (A to Z) تنظیم شده است و این نقیصه برنامه ریزی آفیس وورد است که حرف هـ را قبل از واو قرار داده است و نه از 19 هزار لغت. البته چون من با این قبیل مسائل زیاد سروکار دارم پس از مرتب نمودن الفباء، مجدداً خودم تک تک کلماتی را که این اشکال بوجود آمده جابجا میکنم. موضوع دیگر اینکه، من بر حسب اتفاق به آن برخورد کردم ، در معنی کلمه مُهین در داخل پرانتز نوشته شده: ( آهان - یُهین - احانة) کلمه احانة نادرست است باید نوشته شود اهانة. من در خود کتاب هم بررسی کردم کلمه درست اهانة است.
با پوزش از پرگوی و در پناه حق باشید.
الفت

افزودن دیدگاه جدید

امکانات

فعالیت ها

سایت دنیای بهائی